BASIN BÜLTENİ

Marses Tekstil Makine; Son Teknoloji Nakış Makineleriyle IGM 2022 Fuarı’nda

Satışları tüm hızıyla devam eden IGM 2022 İstanbul 27. Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı’na katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor. Başvurusunu tamamlayan firmalar arasına Promaker marka nakış makinelerinin Türkiye mümessilliğini yapan Marses Tekstil Makina da katıldı. Firma, en son teknolojiyle geliştirilen nakış makinelerini IGM 2022 Fuarı’nda sektörle buluşturacak.

Konfeksiyon sektörünü 27. kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek olan IGM 2022 Fuarı, 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek. Geniş ve kapsamlı katılımcı profili, teknoloji ve ürün çeşitliliği ile tüm konfeksiyon ve hazır giyim sektörünü kucaklayacak olan IGM 2022 Fuarı; Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçiye ve alım heyetine ev sahipliği yapacak.

2003 yılında hizmete başlayan Denizli merkezli Marses Tekstil Makina, tüm Türkiye’de satış, servis ve yedek parça konusunda kesintisiz hizmet veriyor. Nakış sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip ülkemizdeki üreticilere aynı anda sunan firma, küresel rekabette avantaj sağlama konusunda müşterilerine yardımcı oluyor. Nakışta sektöre yön veren firmalar arasında yer alan Marses Tekstil Makina, IGM 2022 Fuarı’nda en son teknolojilerle geliştirilen makineleri sektörle buluşturacak. 

Marses Tekstil Makina Yetkilisi Mehmet Öztürk, IGM 2022 Fuarı’na katılma sürecini şöyle anlatıyor: “Uzun zamandır pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen sektörün en önemli fuarı IGM Konfeksiyon Makineleri Fuarı’nı takip ediyorduk. Takvim açıklandığında hemen başvurumuzu gerçekleştirdik.”

“IGM 2022 Fuarı, Hem Makineciler Hem de Alım Yapacak Müşteriler Tarafından Heyecanla Bekleniyor”

Öztürk, IGM 2022 Fuarı’nın konfeksiyon sektörüne kazanımları ile ilgili ise, “Ülkemizde nakış ve konfeksiyon makineleri fuarı denilince akla ilk Tüyap’ın 26 yıldır düzenlediği fuar geliyor. Çoğu müşteri ve yatırımcı, yatırım yapmadan önce bu fuarı bekleyip yeni teknolojileri görmek istiyor. Ben IGM 2022 Fuarı’nı hem makineciler hem de alım yapacak müşteriler açısından büyük bir özlemle beklenen buluşma noktası olarak görüyorum.” yorumunu yapıyor.

Uzun zamandır sunumunu ve tanıtımını yapamadıkları nakış alanındaki gelişen teknolojileri IGM 2022 Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturacaklarını söyleyen Öztürk, “12 pul, boncuk, lazer ve Hotfix gibi makinelerimizi müşterilerimize sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyor.