HABERLER

ITM Fuarı’nın Organizatörleri Tüyap ve Teknik Fuarcılık’tan Konfeksiyon Makineleri Fuarı için Güçlü İş Birliği

Soldan Sağa: Hakan Mirgün; Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, Necip Güney; Teknik Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı

20 yıla yakın bir süredir dünyanın en önemli tekstil makine fuarlarından biri olan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nı başarıyla düzenleyen Tüyap ve Teknik Fuarcılık, konfeksiyon makineleri fuarı için de güçlü bir iş birliğine imza attı. 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan IGM İstanbul Konfeksiyon Makine Yedek Parçalar ve Yan Sanayi Fuarı, ITM Fuarları gibi dünyanın konusunda en önemli buluşmalarından birisi olacak.

ITM Fuarlarını, bir dünya markası haline getiren ve 42 yıllık tecrübesiyle fuarcılık sektörünün en önemli kuruluşu olan Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile 30 yılı aşkın sektör birikimiyle dünya tekstil sektörüne yayınları ve fuarlarıyla hizmet veren Teknik Fuarcılık A.Ş.  bu kez konfeksiyon makineleri sektörü için güçlerini birleştirdi.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen imza töreninin ardından bir konuşma yapan Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün, “Güvenilir kurumlar tarafından organize edilen fuarlar hem katılımcılarına hem ziyaretçilerine işlerini büyütmek ve geliştirmek için büyük fırsatlar sunuyor. Birlikte uzun yıllardır ITM Fuarlarını organize ettiğimiz Teknik Fuarcılık gibi deneyimli bir şirket ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde IGM Fuarı’nı da bir dünya markası yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Teknik Fuarcılık A.Ş. Yönetim Başkanı Necip Güney ise iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “42 yıllık tecrübesiyle fuarcılık sektörünün en önemli kuruluşu olan Tüyap ile konfeksiyon makineleri fuarı için iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüyap ile yakaladığımız sinerji sayesinde ITM Fuarlarında gösterdiğimiz başarıyı, konfeksiyon sektörüne de taşıyacağız. IGM Fuarı’nın kısa süre içinde alanında dünyanın en önemli fuarı olacağına inanıyorum.”

Soldan Sağa: Seda Demirdelen; Teknik Fuarcılık Pazarlama ve Tanıtım Müdürü, Enes Güney; Teknik Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Hakan Mirgün; Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, Necip Güney; Teknik Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı, Dilara Yılmaz; Teknik Fuarcılık Yurt Dışı Satış Müdürü, Furkan Güney; Teknik Fuarcılık Yurt İçi Satış Müdürü

IGM Fuarı, Konfeksiyon Sektörünün Tek ve En Kapsamlı Buluşma Noktası Olacak

Başarı çıtasını her yıl daha da yükseklere çıkaran ITM markasının mimarı olan Tüyap ve Teknik Fuarcılık ortaklığıyla 8-11 Eylül 2022’de düzenlenecek olan IGM Fuarı’nda; her tür konfeksiyon makineleri, teknolojileri, yan sanayisi ve aksesuarları en yeni modelleriyle sergilenecek. Dünya tekstil ve konfeksiyon üretiminin en önemli ülkelerinden birisi olan Türkiye, dünya tekstil makineleri sektöründen sonra konfeksiyon makineleri sektörünün lider markalarının da buluşma adresi olacak. Tekstil sektörü için yakalanan bu başarı ivmesini konfeksiyon sektörüne de taşıyacak olan IGM Fuarı, ITM Fuarları gibi, hem katılımcı hem ziyaretçi sayısıyla yeni rekorlara imza atmayı hedefliyor.

Tüyap ve Teknik Fuarcılık’ın güçlü iş birliği ile 2 yılda bir düzenlenecek olan IGM İstanbul Konfeksiyon Makineleri Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı, sektörün tek ve en kapsamlı buluşma noktası olacak.