BASIN BÜLTENİ

IGM 2022 Fuarı, 27.Kez Konfeksiyon Makineleri Sektörünü Ağırlamaya Hazırlanıyor

Konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojileri tam 26 yıldır aynı adreste buluşturan IGM 2022- İstanbul Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı, 27.kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. IGM Organizasyon ekibinin 26 yıldır aynı özveri, aynı titizlik ve disiplin ile çalışmalarını sürdürdüğü IGM 2022 Fuarı’na yoğun katılım başvuruları devam ediyor.

Avrupa’nın en büyük konfeksiyon makineleri fuarlarından biri olan IGM 2022, 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Konfeksiyon makineleri sektörü, hazır giyim üreticileri ve yatırımcılarını bir araya getirecek IGM 2022 Fuarı, sektörün en kapsamlı buluşması olacak.

Pandemi nedeniyle verilen 4 yıllık aranın ardından düzenlenen ve Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından yüzlerce katılımcı firmanın merakla beklediği IGM 2022 Fuarı, dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Konfeksiyon makineleri sektörünün lider markaları, geliştirdikleri en yeni teknoloji ve ürünlerini IGM 2022 Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturacak. Dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojilerin sergileneceği IGM Fuarı, Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

IGM 2022 Fuarı’nın Tanıtımları Büyük İlgi Görüyor
Konfeksiyon ve hazır giyim sektörünü İstanbul’da buluşturacak olan IGM 2022 Fuarı’nın tanıtım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Konfeksiyon sektörüne yönelik yurt içi ve yurt dışı fuarlarda tanıtımı yapılan IGM 2022 Fuarı’nın şehir billboardlarında bulunan afişleri de büyük ilgi görüyor. Ayrıca Hindistan’dan, Japonya, Pakistan, Mısır ve Çin’e kadar onlarca ülkedeki uluslararası basın partnerlerimiz, dünyanın dört yanına ulaşan dergileri ve binlerce kişinin ziyaret ettiği dijital platformlarında IGM 2022 haberlerini yayınlayarak, fuar hakkında detaylı bilgileri tüm hedef kitleye ulaştırıyor.