BASIN BÜLTENİ

Göksel Nakış, Öncü Nakış Makinesi Üreticisi ZSK’nın Yenilikçi Ürünleriyle IGM 2022’de

Hazır giyim ve konfeksiyon sektöründe kullanılan tüm teknolojileri bir araya getirecek olan IGM 2022’ye, yurt içi ve yurt dışından birçok firma yoğun ilgi gösteriyor. Fuarda yerini alan firmalar arasına sektörde 40 yılı aşkın deneyime sahip Göksel Nakış da katıldı. Öncü nakış makinesi üreticisi Alman ZSK Nakış’ın yenilikçi ürünlerini Türkiye pazarıyla buluşturan Göksel Nakış, çok kafalı, çok iğneli, servo motorlu nakış makinelerini ve 2 mm pul çalışabilen yeni nesil aparatlarını IGM 2022 Fuarı’nda sergileyecek.

Konfeksiyon sektörünü 27. kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek olan IGM 2022- İstanbul 27. Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı, 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek. Dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiye ve alım heyetine ev sahipliği yapacak IGM 2022 Fuarı’nın satışları tüm hızıyla devam ediyor.

IGM 2022 Fuarı’nın dünyada alanının en iyi organizasyonlarından biri olduğunu söyleyen Göksel Nakış Firma Sahibi Fahrettin Göksel; “Fuarı sadece Türkiye’den değil, çevre ve komşu ülkelerden de tekstil ve hazır giyim sektörü paydaşları düzenli olarak ziyaret ediyor. Biz de söz konusu paydaşlarla bir araya gelmek istediğimiz için IGM 2022 Fuarı’na katılma kararı aldık.
IGM 2022’de hem mevcut ve potansiyel müşterilerimizle tekrar bir arada olmanın heyecanını yaşayacağız, hem de temsil ettiğimiz markalara dair güncel haber ve yenilikleri ziyaretçilerimize aktarma imkânı bulacağız.” diyor.

“IGM 2022 Fuarı, Sektör Temsilcileriyle Buluşabileceğimiz En Doğru Platform”

“Tekstil sektörünün önde gelen makine fuarlarından biri olan ITM Fuarı’nı da organize eden Teknik Fuarcılık’ın gerçekleştireceği IGM 2022 Fuarı’nın sektör temsilcileriyle buluşabileceğimiz en doğru platform olduğuna inanıyoruz.” diyen Göksel, IGM 2022 Fuarı’nın sektöre katkılarıyla ilgili şunları söylüyor: “Pandemi sonrası dünya piyasalarının hızla toparlandığına şahit olmuştuk. Türkiye tekstil sektörü oyuncularının da aynı hızla toparlanacağına ve söz konusu gelişmelerin tekstil ve nakış makineleri sektörlerine de olumlu yansıyacağını umut ediyoruz. Bu bağlamda IGM 2022’nin ve Teknik Fuarcılık’ın sektöre katkılarından dolayı memnuniyetimizi ifade etmek istiyor, katılımcılar için güzel bir fuar dönemi diliyoruz.”

Fahrettin Göksel, ziyaretçilere çok kafalı, çok iğneli, servo motorlu nakış makinelerinin yanı sıra tüm dünyada çok satan boncuk-taş aparatı, 2mm pul çalışabilen yeni nesil pul aparatı ve makinelerde kullanılan güncel teknoloji ve özellikleri sergilemeyi planladıklarını ifade ediyor.