HABERLER

Eş Zamanlı Düzenlenen IGM 2022 ve SIGN İstanbul Fuarları, Konfeksiyon ve Baskı Sektörlerini Bir Araya Getiriyor

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası konfeksiyon makineleri fuarı olan IGM 2022 İstanbul 27. Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı, bir ilke daha imza attı. IGM 2022 Fuarı, bu yıl ilk kez SIGN İstanbul 23. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.

8-11 Eylül 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek IGM ve SIGN İstanbul 2022 Fuarları’nın eş zamanlı düzenlenmesi sayesinde oluşacak sinerji hem ekonomiye hem de fuarcılık sektörüne katkı sağlayacak.

IGM ve SIGN İstanbul 2022 Fuarları; Tüyap & Teknik Fuarcılık ve Tarsus Türkiye ortaklığı; KOMİD– Konfeksiyon Otomasyon Makine İmalatçıları Derneği ve İNSAD- İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği iş birliği ile düzenlenecek. Konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojileri tam 26 yıldır aynı adreste bir araya getiren IGM 2022 Fuarı, bu yıl ilk kez SIGN İstanbul 2022 Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek. IGM ve SIGN İstanbul 2022 Fuarları, konfeksiyon makineleri ile endüstriyel reklam ve dijital baskı makinelerinin lider üreticilerini ve yatırımcılarını buluşturacak. 2 fuarın eş zamanlı düzenlenmesi sonucu ortaya çıkacak sinerji, en son teknolojilerini sergileyecek olan yerli ve yabancı yüzlerce katılımcı firmaya olumlu geri dönüşler sağlayacak.

“Geleceği Tasarlayalım” sloganıyla yola çıkılan IGM 2022 Fuarı’nda, dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojiler yer alacak. Ayrıca; lojistik hizmetleri, askı ve depolama sistemleri, kalite kontrol makinelerinin yanı sıra dikiş ipliğinden düğme ve fermuara, kumaştan etikete, üretimde kullanılan tüm aksesuarlar da sergilenecek.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün ‘#LeaveYourSIGN’ mottosuyla 23. Kez gerçekleşecek SIGN İstanbul 2022 küresel buluşması; 300’den fazla marka ve binlerce yeni ürün lansmanına ev sahipliği yapacak.

Siz de Konfeksiyon ve Dijital Baskı Sektörünün Bu Büyük Buluşmasına Davetlisiniz!

8 Eylül’de kapılarını açacak olan IGM ve SIGN İstanbul 2022 Fuarlarına, ziyaretçilerimizin kolayca giriş yapmalarını sağlayan online davetiye sistemi açıldı. Siz de bu büyük buluşmada yerinizi almak ve iki fuarın eş zamanlı düzenlenmesiyle oluşacak sinerjiden yararlanmak için; e-davetiye linkine tıklayarak online kaydınızı yapabilirsiniz. Ziyaretçi bilgi formunu doldurduktan sonra e-davetiyeniz tarafınıza mail olarak gönderilecektir. Bu e-davetiyenizle fuar alanı girişlerinden yaka kartınızı alabilir ve sıra beklemeden IGM ve SIGN İstanbul 2022 Fuarı’na giriş sağlayabilirsiniz.